Search
Close this search box.

پرسش و پاسخ

 • چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب است؟

  تمامی خانم های بالای 18 سال که از فرم سینه های خود راضی نباشند، می‌توانند جراحی پروتز سینه انجام دهند. بهترین سن برای انجام این عمل زیبایی رده سنی 27 الی 40 سال است.

 • انتخاب سایز پروتز سینه با بیمار است یا جراح؟

  معمولا سایز پروتز سینه از مواردی است که نیاز به تصمیم گیری و مشورت بیمار با جراح دارد زیرا هم کاندید عمل باید سایز را بپسندد تا انتظاراتش برآورده شود و هم جراح موارد سلامت عمل را میسنجد و ممکن است یک سایز را برای فرد مناسب نداند. اندازه دور قفسه سینه و  شرایط پستان شما تعیین می‌کند که چه پروتزی برایتان استفاده شود، بهتر است.

 • آیا آقایان هم به سرطان سینه مبتلا می‌شوند؟

  سرطان سینه در بانوان بسیار شایع است اما در این میان به مقدار درصد پایینی میان آقایان نیز یافت میشود. اما با این حال نمیتوان بیان کرد که این مشکل برای مردان هیچ نوع میزان احتمالی ندارد و به همین دلیل با مشاهده کوچکترین علائم باید تحت نظر و بهترین جراح سینه در تهران قرار بگیرید.

 • اولین ماموگرافی را در چه سنی انجام دهیم؟

  بهتر است زمانی که به سن 30 سالگی رسیدید، حتما دوره های ماموگرافی و بررسی سلامت پستان خود را رشوع کنید تا در صورت بروز مشکل، سریعا متوجه شوید و بتوانید برای درمان اقدامات لازم را شروع کنید.

 • آیا پروتز مشکلی در شیردهی ایجاد می‌کند؟

  خیر امروزه با استفاده از دانش و تکنیک های نوین دنیا این نوع عمل زیبایی پستان انجام شده و اگر پروتز به درستی جای گذاری شود، به غدد شیری آسیبی وارد نمی‌کند. در این روش، پروتز سینه را زیر عضله قرار میدهند که اختلالی در شیردهی ایجاد نکند.