Search
Close this search box.
img-footer

جراحی مامی میک اور بعد زایمان

مامی میک اور و یا همان جراحی اصلاح بدن یکی از عمل‌های ترکیبی زیبایی به شمار میرود که برای خانم ها بعد از بارداری و زایمان نیز بسیار مناسب است و یک گزینه ایده آل محسوب می‌شود. هدف اصلی در جراحی مامی میک اور احیای ظاهر بدن و ایجاد تناسب اندام معمول می‌باشد. تمرکز این عمل معمولاً بر روی تغییر نواحی سینه‌ها و شکم فرد خواهد بود. مامی میک اور می‌تواند شامل جراحی‌های متنوعی اعم از لیفت سینه‌، جراحی زیبایی شکم، لیپوساکشن، جراحی پروتز سینه و… را در بر گیرد. در این مقاله به طور کامل در رابطه با جراحی Mommy Makeover صحبت خواهیم کرد.

مامی میک اور چیست؟

مامی میک اور یک روش ترکیبی می‌باشد که بر اساس استاندارد هایی انجام می‌شود. در برخی از موارد با توجه به خواسته متقاضی ممکن است کاشت ایمپلنت سینه نیز انجام شود تا نتیجه عمل بهتر و زیباتر شود. این در حالی است که برخی از بانوانی که زایمان خود را به صورت سزارین انجام داده‌اند با استفاده از جراحی ترمیم در این روش می‌توانند جای اسکار و بخیه خود را از بین ببرند. جراحی Mommy Makeover مناسب برای خانم هایی خواهد بود که به دنبال داشتن ظاهر زیبا هستند و قصد دارند حس بهتری از اندام خود بگیرند.

مامی میک اور

جراحی مامی میک اور با هدف بهبود و رفع اثرات زایمان و شیردهی برای بانوان بسیار مناسب است. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که می‌توان برای این روش ترکیبی بیان کرد این است که فرد بعد از جراحی می‌تواند نتیجه را به در زمانی کوتاه مشاهده کند. به دلیل ترکیبی بودن این روش دوران نقاهت و بهبودی فرد کوتاه‌تر خواهد بود و هزینه ‌هایی که باید پرداخت کند نیز به‌صرفه‌تر می‌باشد.

جراحی مامی میک اور چه کاربردی دارد؟

این جراحی برای از بین بردن نواقصی است که بدن مادر بعد از زایمان و شیردهی با آن روبه‌رو می‌شود، در نتیجه این عمل با هدف بهبود و بازسازی فرم اندام صورت می‌گیرد. با توجه به خواسته‌ای که متقاضی دارد این عمل جراحی ممکن است کاربردهای زیر را داشته باشد:

  • تغییر شکل کلی بدن
  • رفع افتادگی سینه‌ها
  • رفع افتادگی باسن
  • برداشت پوست اضافه شکم
  • از بین بردن عضلات ضعیف جداره شکم
  • بزرگ کردن لبه‌های ناحیه تناسلی و یا همان لابیاها

روش‌های انجام مامی میک اور

همان طور که در بالاتر نیز به این نکته اشاره کردیم این عمل جراحی ترکیبی از چند عمل پلاستیک خواهید بود. این روش‌ها عبارت‌اند از:

جراحی زیبایی سینه

بدون شک می‌دانیم که در دوران شیردهی و یا حتی بارداری سینه‌های مادر تغییر شکل خواهند داد و از موقعیت و استحکام جوانی آن‌ها کاسته می‌شود. گزینه‌های بسیار متنوعی برای اصلاح این بخش از بدن در مامی میک اور وجود دارد. جراحی‌های ترمیمی، جراحی پروتز، لیفت سینه و… در این بخش از عمل جراحی انجام خواهد شد.

پیکر تراشی

پیکر تراشی و یا همان لیپوساکشن پهلو، ران، پشت از گزینه‌های این عمل جراحی خواهند بود. این روش جراحی علاوه بر آن که می‌تواند اندام شما را بی نقص کند؛ بلکه می‌تواند فرم زنانه سه بعدی به شما هدیه دهد. لیپوساکشن در این عمل ترکیبی می‌تواند شامل تغییر شکل ران، تغییر شکل فرم شکم، انحنای کمر و دیگر خطوط تناسب اندام را شامل باشد.

آیا مامی میک اور بعد از زایمان قابل انجام است؟

در حقیقت هدف اصلی این جراحی بازگردانی بدن مادر به حالت اولیه بعد از زایمان و شیردهی می‌باشد. اما قبل از آن که به سراغ انجام این عمل جراحی بروید بهتر است بدانید باید بازه زمانی توصیه شده که پزشکان دارند را سپری کنید و سپس به سراغ انجام آن بروید. بدون شک می‌دانیم که بدن نیاز به صبوری و زمان می‌باشد که به بهبودی کامل برسید، در این صورت تمامی خطرات و عارضه‌های جانبی این عمل جراحی را به کمترین حد خود برسانید.

برش‌ های مامی میک اور چگونه است؟

معمولاً با توجه به خواسته‌های متقاضی و تشخیص پزشک ممکن است چندین عمل به صورت ترکیبی و یکجا بر روی متقاضی اعمال شوند. به صورت کلی ممکن است برش‌هایی که بر روی بدن متقاضی ایجاد شود در بخش‌های زیر باشد. البته جای نگرانی نیست؛ زیرا در صورتی که به سراغ متخصص جراحی پلاستیک بروید جای اسکار کمی را بعد از جراحی مشاهده خواهید کرد.

هزینه جراحی مامی میک اور

هزینه جراحی Mommy Makeover به معیارهای متنوعی بستگی خواهد داشت. این جراحی ترکیبی از عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود که با توجه به نوع عمل و تعداد آن هزینه آن مشخص خواهد شد. در نتیجه نمی‌توان برای مامی میک اور یک قیمت مشخصی را تعیین کرد؛ زیرا در هر فرد این هزینه متفاوت محاسبه می‌شود.

img-footer

دکتر محمد سراج

دکتر محمد سراج با سابقه چندین سال اعمال جراحی زیبایی و پیکرتراشی که با بیشترین میزان موفقیت و رضایتمندی مراجعین محترم همراه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا