Search
Close this search box.
img-footer

هزینه ماموپلاستی برای بانوان چقدر است؟ (سال 1403)

هزینه ماموپلاستی در سال 1403 چقدر است؟ این یکی از سوالات بسیار مهمی است که بانوان قبل از انجام این عمل و حتی قبل از تصمیم گیری برای انجام آن می‌پرسند. به طور کلی مقدار هزینه برای هر یک از جراحی های زیبایی سینه بسیار مهم است. گاهی برخی بانوان به طور همزمان از روش های دیگر مانند تکنیک های جراحی لاغری و …. به طور همزمان استفاده می‌کنند که خود هزینه های مخصوص را در بر دارد. در این مقاله به عواملی که بر هزینه ماموپلاستی تاثیرگذار است اشاره خواهیم داشت.

هزینه جراحی ماموپلاستی در سال جدید

هزینه عمل ماموپلاستی در سال 1403 با کمی افزایش قیمت روبرو بوده و این به دلیل بالا رفتن هزینه مواد بیهوشی و تجهیزات و هزینه های بیمارستان و … است. به طور کلی مقدار هزینه این عمل بالای بیست میلیون تومان است و یک بازه ای دارد. البته مبالغ نیز برای افراد متفاوت است و بستگی به نوع درخواست تکنیک کاموپلاستی و مشکلات موجود و میزان حجم سینه و یا میزان عدم تقارن و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

هزینه عمل ماموپلاستی با دکتر سراج

عوامل موثر در هزینه ماموپلاستی

هزینه‌ ماموپلاستی به مجموعه‌ای از عوامل بستگی دارد که برای افراد تا حدودی متفاوت هستند. هر یک از موارد ذکر شده تا حدودی به نوبه خود در جریان هزینه های عمل ماموپلاستی تاثیرگذار هستند.

  • تجربه و مهارت جراح بر هزینه ماموپلاستی بسیار تأثیرگذار است. جراحان با تجربه از هزینه بالاتری نسبت به پزشکان معمولی برخوردار هستند.
  • هزینه‌های ماموپلاستی و هزینه عمل کچک کردن سینه بسته به مکان جراحی متفاوت خواهد بود. در شهرهای بزرگ مانند تهران با هزینه زندگی بالا، هزینه‌ها معمولاً بیشتر است.
  • نوع ماموپلاستی مورد نیاز مانند ماموپلاستی کاهشی، ماموپلاستی افزایشی و …. بر میزان هزینه کلی اثر دارد.
  • هزینه ماموپلاستی توسط برخی شرکت های بیمه قابل پوشش بوده تا حدودی پرداخت می‌گردد اما گاهی به هیچ عنوان هیچ مقداری از هزینه ها را پرداخت نمی‌کند.
  • برخی جراحان از شیوه های نوین و تجهیزات پزشکی پیشرفته استفاده می‌کنند و یا هزینه های بیمارستان انتخابی شما زیاد است که در نهایت به هزینه های کلی تاثیر خواهد داشت.
  • هزینه‌های پساعملیاتی مانند درمان‌های ترمیمی و داروها نیز به هزینه کل ماموپلاستی اضافه می‌شوند.

هزینه ماموپلاستی با دکتر سراج چقدر است؟

هزینه ماموپلاستی توسط بهترین جراح سینه در تهران، دکتر محمد سراج بسیار معقول بوده و بعد از بررسی و معاینات لازم مشخص می‌شود. شما باید ابتدا از نظر حجم و تقارن سینه ها و اندازه و نوع مشکل نیز مورد معاینه قرار بگیرید و سپس بعد از انتخاب بیمارستان و مرکز انجام این عمل نیز هزینه را جویا شوید.

آیا هزینه ماموپلاستی را بیمه پرداخت می‌کند؟

مامولاستی در دسته جراحی زیبایی سینه قرار دارد و به همین دلیل بیمه هیچ هزینه ای را متقبل نخواهد شد. مگر در شرایط خاص و قرارداد های خاصی از بیمه که مقداری از این هزینه ها پرداخت گردد.

img-footer

دکتر محمد سراج

دکتر محمد سراج با سابقه چندین سال اعمال جراحی زیبایی و پیکرتراشی که با بیشترین میزان موفقیت و رضایتمندی مراجعین محترم همراه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا