Search
Close this search box.
img-footer

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی از انواع مدل های ایمپلنت پستان است که بعضی بانوان طرفدار این مدل هستند. همانطور که از نامش پیداست ظاهر ساختاری آن تقریبا مشابه با یک قطره اشک است اما از نظر ماهیتی چه تفاوتی با پروتز گرد دارد؟ آیا پروتز سینه اشکی برای من مناسب است؟ کدام مدل پروتز را استفاده کنم تا کیفیت بهتری داشته باشد؟ در این مقاله به تمامی این مشکلات پرداخته ایم و سعی کردیم شما را تا جای ممکن در این راه راهنمایی کنیم.

پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه مدل اشکی دارای طراحی مشابه با شکل اشک است. این نوع پروتز سینه اغلب برای بانوانی که پس از برداشت سینه یا به دلیل عوامل دیگری نیاز به استفاده از پروتز سینه دارند، استفاده می‌شود.

پروتز سینه مدل اشکی از مواد نرم و انعطاف‌پذیری ساخته می‌شود که با توجه به نیاز و سلیقه فرد، می‌توانند به شکل و حجم مختلفی داشته باشند. این پروتزها با استفاده از ژل سیلیکونی یا مواد پر شده با نمک یا آب، شکل و جاذبه طبیعی سینه را تقلید می‌کنند. البته ناگفته نماند که امروزه دیگر از پروتز های آب نمکی استفاده نمی‌شود و بهترین جراح پروتز سینه در تهران فقط از پروتز سینه های سیلیکونی برای شما عزیزان بهره می‌برد تا با هیچگونه عوارض و چالشی رو به رو نباشید.

پروتز مدل اشکی

تفاوت ظاهری پروتز سینه اشکی با پروتز گرد

به طور کلی از نظر جنس تفاوتی ندارند اما از نظر ظاهری دارای تفاوت هایی هستند. پروتز سینه مدل اشکی دقیقا همانند پروتز گرد، شکل ظاهری طبیعی و نرم با انعطاف‌پذیری بالا دارد. این پروتزها معمولاً در برابر تغییر در شکل و حجم سینه و حرکت بدن همسویی خوبی دارند و به آسانی درون برگندهای پستان قرار می‌گیرند.

برای خرید و استفاده از پروتزهای سینه مدل اشکی، بهتر است با بهترین جراح سینه در تهران مشورت کنید زیرا شاید این فرم برای شما مناسب نباشد و ایشان پیشنهاد بهتر و توصیه مفیدتری برایتان داشته باشد.

ویژگی پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه اشکی طراحی شده است تا شکل و حجم طبیعی سینه را تقلید کند. این پروتزها با استفاده از مواد انعطاف‌پذیر و نرم ساخته می‌شوند تا به شکل و حرکات طبیعی سینه نزدیک شوند. پروتز اشکی اغلب از ژل سیلیکونی تشکیل شده‌اند که این مواد باعث می‌شوند پروتز سینه به لمس نرم و طبیعی باشد و با بدن هماهنگی خوبی داشته باشد.

پروتز سینه اشکی برای چه کسانی مناسب است؟

پروتز سینه اشکی برای افرادی مناسب است که به دلایل زیر نیاز به بازسازی سینه دارند:

  • در صورتی که سینه به علت سرطان سینه یا بیماری‌های دیگر برداشت شده باشد، پروتز سینه اشکی می‌تواند گزینه‌ای برای بازسازی ظاهر طبیعی سینه باشد.
  • زمانی که سینه به دلیل آسیب جسمانی، تصادف، یا سایر عوامل دچار صدمه شده باشد و نیاز به جبران ظاهر سینه باشد، پروتز سینه اشکی می‌تواند به عنوان راهکاری برای بازسازی استفاده شود.
  • در برخی موارد، افراد ممکن است به دلیل ناهمواری‌های مادرزادی، شکل و حجم طبیعی سینه را نداشته باشند. پروتز اشکی می‌تواند به آنها کمک کند تا شکل و اندازه مطلوب سینه را داشته باشند.
  • با پیر شدن، تغییراتی در شکل و حجم سینه رخ می‌دهد. پروتز سینه اشکی می‌تواند به افرادی که می‌خواهند جوانی و جذابیت خود را حفظ کنند، کمک کند.

هزینه پروتز سینه اشکی

جراحی پروتز سینه اشکی بسیار حساس و ظریف است و به همین دلیل توصیه بر این است که به جای توجه به مقدار هزینه به کیفیت کار جراح توجه کنید. برای اینکه از این عمل نتایج رضایت بخشی کسب کنید و خسارات جبران ناپذیری برای خود به وجود نیارید، حتما تحقیقات لازم را به عمل آورده و می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن ها از مقدار هزینه ها آگاه شوید.

اولین گام برای دانستن قیمت پروتز سینه اشکی مراجعه به پزشک مربوطه و انجام معاینه و مشاوره است که در این زمان می‌توان قیمت دقیق را مرتبط با نوع کار شما بیان کرد. هزینه پروتز سینه به مهارت و تخصص جراح، کیفیت جراحی پروتز سینه، امکانات کلینیک یا بیمارستان و تخصصی بودن آن، جنس و برند پروتز اشکی و …. بستگی دارد.

img-footer

دکتر محمد سراج

دکتر محمد سراج با سابقه چندین سال اعمال جراحی زیبایی و پیکرتراشی که با بیشترین میزان موفقیت و رضایتمندی مراجعین محترم همراه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا